logo_motoklasyczni.png

XIV RAJD WETERANÓW SZOS PO ZIEMI MOGILEŃSKIEJ

 

28 kwietnia 2018 r.

 

STRONA GŁÓWNA

WYNIKI XIV RAJDU

REGULAMIN RAJDU

O TRASIE I ITINERERZE

PATRONATY

WSPÓŁPRACA

SPONSORZY

PLIKI DO POBRANIA

LISTA STARTOWA

RAJDOWE WIDEOKLIPY

KONTAKT

 

 

 

 

 

Polityka cookies:

cookies_baner.jpg

 

logo_rajd_2016.gif

 

Lista startowa XIV Rajdu Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej
stan na dzień 28.04.2018 r.

 

Nr startowy

Pojazd

Rok produkcji pojazdu

Imię i nazwisko kierowcy

Imię i nazwisko pilota

Klub

1

MZ RT 125/3

1959

Tomasz Skoczylas

Maciej Skoczylas

 

2

WFM

1965

Piotr Paliwoda

brak

 

3

WFM

1963

Dariusz Kolberg

brak

 

4

WSK 125 M06 B1

1969

Łukasz Młynarczyk

Dominika Lipińska-Młynarczyk

-

5

WSK M06-64

1967

Julian Kuczyński

Ania Rucka

Poznańska Grupa Miłośników Motocykli Zabytkowych - Karburator

6

Syrena 105

1973

Jan Gwiazda

Marta Gwiazda

 

7

Citroen 2CV

1988

Szymon Mazurkiewicz

Aneta Ochnicka

Poznańskie Klasyki Nocą

8

BMW 320

1978

Paweł Ciesielski

Anna Adamiak

Poznańskie Klasyki Nocą

9

SYRENA 105L

1976

Artur Samborski

Grzegorz Sroka

 

10

FIAT 126P

1982

Marcin Klepacki

Krzysztof Bokota

FSO AUTO KLUB

11

Volvo 242 DL

1980

Dominik Ostrowski

Dorota Skrok

Poznańskie Klasyki Nocą

12

Fiat 126p

1989

Krystian Cegielski

Michał Smyk

 

13

Lancia Prisma

1986

Kamil Pawłowski

Piotr Sidorowicz

Automobilklub Polski / Stado Baranów

14

Willis MB

1942

Józef Dopierała

Łukasz Przybylski

-

15

Jeep CJ7

1977

Marcin Łapka

Marta Łapka

-

16

Fiat Abarth 595 SS

1970

Adam Piotrowski

Igor Piotrowski

nz

17

Fiat 125 p

1982

Michał Gajewski

Grzegorz Gorczewski

Team PRL Inowrocław

18

FSO Polonez 1,5 LS

1984

Mateusz Luberadzki

Anna Oleksiak

 

19

Fiat 600

1962

Mirosław Wudziński

Tadeusz Kowalski

 

20

Fiat 126p

1990

Marcin Derkowski

Kamila Derkowska

Team PRL Inowrocław

21

Fiat 126p

1992

Marek Osiński

Aneta Osińska

Team PRL Inowrocław

22

Polski Fiat 126p

1990

Robert Hibner

Ewa Hibner

brak

23

Subaru SVX

1994

Jędrzej Dziewulski

Angelika Niedzielska

 

24

Citroen 2CV

1987

Piotr Rogowski

Mirosław Rogowski

 

25

Mercedes R107, 380 SL

1980

Tomasz Zamiara

Jakub Malinowski

MB /8 Club Poland

26

Mercedes C123

1979

Piotr Mil

Daniel Całus

 

27

BMW 325e / E30

1987

Kacper Szczepański

Daniel Posiej

 

28

Fiat 126p

1982

Hubert Chełmoński

Dagna Kurowska

Automobilklub Rzemieślnik

29

Skoda 110L

1976

Krzysztof Żukowski

Michał Schreiber

 

30

Syrena 102

1963

Piotr Maliszewski

Sławomir Tkacz

AP/Stado Baranów

31

Ford Capri Mk III

1979

Michał Milik

Aneta Milik

Stado Baranów /AP

32

Polski Fiat 125p

1978

Marta Kossowska

Bartłomiej Kossowski

Automobilklub Polski/Stado Baranów

33

Volvo 740

1989

Marcin Piwowarski

Sadam Krasuski

34

Renault 5TL

1980

Michał Leśniewski

Piotr Sidorowicz

Automobilklub Polski/StadoBaranów

35

Ford Capri

1974

Jan Kasprzycki

Iwona Kołodziejska

AP Polski

36

Mercedes 450 SLC W107

1978

Paweł Kaczmarski

Jakub Zajda

 

38

Fiat 126p

1980

Jacek Ładziak

Dominika Ładziak

 

39

Ford Capri

1983

Marcin Polcyn

Irena Filipowska

Capri.pl

40

Volvo 740

1990

Michał Chęciński

Marta Szubert-Checińska

Lifted Volvos :)

41

OPEL MANTA BGT/E

1982

Roman Łyk

Bartosz Idziak

 

42

Opel Kadett C

1976

Tomasz Adamczak

Natalia Adamczak

opelyoungtimer.pl

44

Fiat 126p

1984

Karol Nowak

Magdalena Graczyk

 

45

Fiat 126p

1993

Maciej Stawujak

Alicja Semenowicz

 

46

Mercedes Benz W124

1977

Dominik Wieliczko

Agnieszka Wieliczko

ZABYTKOWI.COM

47

FIAT 132 2000

1978

Tomasz Karchut

Marta Karchut

Pomorskie Muzeum Motoryzacji i Techniki

48

Ford Popular

1943

Irek Stacherski

Anna Stacherska

Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdow Zabytkowych

49

NSU NECKAR

1959

Arek Stacherski

Tomek Stacherski

 

50

Skoda 1000 MB

1969

Paweł Ptaszek

Paweł Piotrowski

-

51

Dacia 1300

1981

Wojciech Mucha

Ewelina Mucha

Classic Cars Łódź

53

Ford Transit kamper

1983

Grzegorz Frunckowski

Antonina Iwaszkiewicz

AP / Stado Baranów

54

VW Polo 86c

1988

Mikołaj Krukowicz

Piotr Kieblesz

55

FSO POLONEZ

1981

Piotr Adamczyk

Wojciech Winiarski

PRL SKARB NARODU

56

Fso Polonez Coupe

1983

Tadeusz Tomaszewski

Piotr Krasiński

 

57

Mercedes S124

1989

Wiktor Starzyk

Justyna Kociołek

 

58

Mercedes W 123 200D

1979

Tymoteusz Nowicki

Anna Nowicka

 

59

Syrena 105

1967

Marcin Zacharenko

Ewa Zacharenko

Carsekt

60

Bmw 320i Cabrio

1990

Paweł Zacharenko

Piotr Olejnik

ZACHARY

61

Skoda S100

1972

Łukasz Piszczek

Karolina Walicka

Skodovka-club

62

Skoda 105s

1978

Radek Buczkowski

Paulina Buczkowska

 

63

VW Golf MK1 cabrio

1981

Piotr Łęgowski

Irmina Łęgowska

Klasyczni.pl

64

Opel Rekord

1983

Andrzej Bortnowski

Elwis Grygiel

Klasyczni.pl

65

Skoda 105l

1978

Mateusz Chytry

Joanna Goraj-Chytry

 

67

Warszawa 204

1964

Wiktor Miedziński

Igor Miedziński

 

73

Mercedes Benz 200D

1991

Piotr Licau

Anna Szczęsna

Automobilklub Polski

83

VW Transporter T3 Multivan Bluestar

1990

Jacek Marchlewski

Paweł Marchlewski

Obywatelska Incjatywa Offroadowa Świecie

86

Fiat 125p

1990

Sławomir Bromberek

Robert Bromberek

PZM Bydgoszcz

87

Triumph TR3

1956

Zbigniew Majewski

 

 

 

 

rajdmogilno@poczta.fm