logo_motoklasyczni.png

XV RAJD WETERANÓW SZOS PO ZIEMI MOGILEŃSKIEJ

 

25 maja 2019 r.

 

STRONA GŁÓWNA

ZAPROSZENIE NA RAJD

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN RAJDU

O TRASIE I ITINERERZE

PATRONATY

WSPÓŁPRACA

SPONSORZY

PLIKI DO POBRANIA

LISTA STARTOWA

RAJDOWE WIDEOKLIPY

KONTAKT

 

 

 

 

 

 

Lista startowa XV Rajdu Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej
stan na dzień 21.04.2019 r.

 

Nr startowy

Pojazd

Rok prod.

Kierowca

Pilot

Reprezentowany klub

1.

Fiat 126p

1993

Maciej Stawujak

Alicja Semenowicz

 

2.

Mercedes W124

1993

Błażej Karasiński

Igor Karasiński

 

3.

FIAT 131

1976

Tomasz Karchut

Marta Karchut

Pomorskie Muzeum Motoryzacji i Techniki

4.

FSO 125p 1.3ML RHD

1984

Tomasz Groszewski

Sylwia Wyrębska

Automobilklub Morski

5.

Mercedes Benz W123

1977

Dominik Wieliczko

Agnieszka Wieliczko

Zabytkowi.com/Automobilklub Morski

6.

Skoda 110L

1976

Krzysztof Żukowski

Michał Schreiber

 

7.

FSO 1500

1986

Szymon Mazurkiewicz

Aneta Ochnicka

Poznańskie Klasyki Nocą

8.

Honda Prelude

1981

Paweł Ciesielski

Anna Adamiak

Poznańskie Klasyki Nocą

9.

Citroen 2CV

1988

Maciej Zakrzewski

Ewelina Brzuszkiewicz

Poznańskie Klasyki Nocą

10.

Jeep CJ7

1977

Marcin Łapka

Magdalena Kozłowska

 

11.

Willys MB

1942

Józef Dopierała

Marta Nowaczyk

 

12.

Fiat 500

1969

Krystian Cegielski

Michal Smyk

Weterani Szos Inowroclaw

13.

Fiat 125 p     

1984

Piotr Gajzler

Magdalena Gajzler

Classic Cars Łódź

14.

Bitter CD

1976

Justyna Kociolek

Wiktor Starzyk

Classic Cars Lodz

15.

BMW 635 Csi

1984

Marzena Wiechecka

Maciek Wiechecki

Classic Cars Lodz

16.

Ford Capri

1983

Marcin Polcyn

Irena Filipowska

Capri.pl

17.

Fiat 126p

1982

Tomasz Klepacki

Mariusz Litke

 

18.

Citroen 2CV

1987

Piotr Rogowski

Mirosław Rogowski

 

19.

Polonez 1500

1981

Cezary Gliński

Małgorzata Glińska

 

20.

Mercedes W123 300D

1983

Adrian Karasiński

Joanna Karasińska

 

21.

Rhonyx EX 4

1928

Julian Kuczyński

Weronika Potomska

KARBURATOR Poznań

22.

Sokół 125

1946

Włodzimierz Belak

Jadwiga Kowalczyk

 

23.

MZ RT 125/3

1959

Tomasz Skoczylas

Maciej Skoczylas

 

24.

WSK 125 M06 B1

1969

Łukasz Młynarczyk

Dominika Lipińska-Młynarczyk

-

25.

WFM M06

1965

Piotr Paliwoda

.

 

26.

WFM M06

1963

Dariusz Kolberg

.

 

27.

WSK 125

1981

Paweł Kwaśniewski

Magdalena Kwaśniewska

Automobilklub Inowrocławski

28.

WSK M06-64

1967

Adam Gramsa

brak

 

29.

Junak

1961

Marcin Ganc

Emilia Ziółkowska

 

30.

Hercules CV80

1983

Adam Krawczyk

Małgorzata Hawełko

Stado Baranów / Automobilklub Polski

31.

Lancia Fulvia 2C

1968

Jan Kasprzycki

Iwona Kołodziejska

Automobilklub Polski

32.

Zastava1100p

1980

Olga Maliszewska

Piotr Koźniewski

Automobilklub Polski / Stado Baranów

33.

Morris Six

1950

Marcin Wiśniewski

Agnieszka Sterna

Automobilklub Polski/Stado Baranów

34.

Syrena 102

1963

Piotr Maliszewski

Anna Wieteska

Automobilklub Polski / Stado Baranów

35.

Renault 5 bye bye

1996

Zbigniew Sokołowski

Wojtek Sokołowski

Stadobaranów

36.

Oldsmobile Omega

1979

Grzegorz Frunckowski

Antonina Iwaszkiewicz

Automobilklub Polski

37.

Fiat 600

1962

Mirosław Wudziński

 

 

38.

Fiat 500

1965

Wojciech Mucha

Ewelina Mucha

 

39.

Polonez Coupe

1983

Tadeusz Tomaszewski

Karolina Tomaszewska

 

40.

Fiat Cinquecento Sporting

1997

Marcin Klepacki

Krzysztof Bokota

 

41.

Skoda 1000MB

1969

Paweł Ptaszek

Cezary Rajchert

 

42.

Fiat 125 p

1990

Piotr Mil

Daniel Całus

 

43.

Ford Capri Mk III

1978

Michał Milik

Aneta Milik

 

44.

Volvo 440

1994

Kamil Kołodziński

Joanna Olszewska

 

45.

Fiat 126p

1990

Michał Tomporowski

Rafał Wojciechowski

 

46.

Opel Manta A

1975

Krzysztof Tomczak

Anna Szubert

Automobilklub Wielkopolski

47.

Mercedes Benz 200D

1988

Klaudia Malak

Łukasz Kośmicki

Automobilklub Wielkopolski

48.

Volvo 740

1990

Michał Chęciński

Marta Szubert-Chęcinska

Lifted Volvos Polska

49.

BMW E30 cabrio

1989

Paweł Zacharenko

Piotr Olejnik

Zachary

50.

Fiat 126p

1990

Robert Hibner

Ewa Hibner

 

51.

Fiat 126p

1985

Krzysztof Gościak

Marcin Gościak

 

52.

Skoda S100

1972

Łukasz Piszczek

Jeszcze nieznany

 

53.

Syrena 105

1976

Jan Gwiazda

Marta Gwiazda

 

54.

Opel Kadett

1976

Tomasz Adamczak

Natalia Adamczak

 

55.

FSO 1500 125p

1990

Michał Pośpiech

Agnieszka Komo-Libio

 

56.

Syrena 105

1967

Marcin Zacharenko

Hanna Zacharenko

Carsekt Finanse

57.

Mercury Cougar

1996

Michal Przybylski

Katarzyna Przybylski

 

58.

Fiat 125p

1980

Jakub Zajda

Robert Suchecki

 

59.

Fiat 126p

1992

Marek Osiński

Aneta Osińska

 

60.

Fiat 126p

1986

Marcin Derkowski

Kamila Derkowska

Team PRL Inowrocław

61.

FSO Warszawa 223

1968

Lidke Adam

Karol Puszkarski

 

62.

Fiat 125p

1974

Michał Barycza

Kamila Perzewska

Szczecińskie Wietrzenie Klasyków

63.

Fiat 125p

1982

Michał Gajewski

Grzegorz Gorczewski

 

64.

Syrena 105B

1982

Artur Samborski

Grzegorz Sroka + Alicja Panda

 

65.

Gaz 21 Wolga

1970

Krystian Łabedź

Stanislaw Łabedź

 

66.

Fiat 126p

1980

Joanna Ładziak

Dominika Ładziak

 

67.

Polonez 1500

1990

Adam Jarczewski

Adam Jarczewski

 

68.

FIAT 125p

1986

Łukasz Zelek

Karol Stefański

 

69.

Skoda 105s

1978

Radek Buczkowski

Paulina Buczkowska

 

70.

Warszawa

1964

Wiktor Miedziński

Igor Miedziński

 

71.

Volkswagen Golf mk1

1981

Piotr Łęgowski

Irmina Łęgowska

AUTOMOBILKLUB KLASYCZNI.PL

72.

Volkswagen Scirocco

1990

Michał Kerntopf

Jadwiga Lipczyńska

 

73.

Mitsubishi L300

1984

Jacek Chudziński

Małgorzata Chudzińska

 

74.

SHL M11 175

1967

Igor Młynarczyk

Igor Młynarczyk

 

75.

Mercedes W108

1972

Sławomir Kubicki

Slawomir Kubicki

 

 

 

 

stowarzyszenie@motoklasyczni.pl